• Virškinamojo trakto patikrinimo programa

Prekės kodas: 00080

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gastroenterologo konsultacija ir viršutinė pilvo aukšto organų echoskopija (VPAE) + neskausminga diagnostika Helicobacter Pylori bakterijai nustatyti.

€140.00

Gastroenterologo konsultacija ir viršutinė pilvo aukšto organų echoskopija (VPAE) + neskausminga, neinvazinė diagnostika UBT Helicobacter Pylori bakterijai nustatyti.

Viršutinė pilvo aukšto organų echoskopija (VPAE) – tai organų tyrimo metodas ultragarsu. Jo metu bus ištirti viršutinio pilvo aukšto organai: kepenys, tulžies pūslė, kasa.

Tyrimai UBT Helicobacter Pylori bakterijai nustatyti – tai moderni, neinvazinė ir neskausminga diagnostika, kuri užtrunka vos 10–15 minučiųTyrimo rezultato nereikia laukti, jis yra pateikiamas iš karto po tyrimo

Helicobacter Pylori – tai mikroorganizmas, aptinkamas skrandyje, kuris yra prisitaikęs gyventi rūgščioje terpėje. Didžioji dalis žmonių populiacijos nešioja šią bakteriją savo skrandžio gleivinėje, tačiau pastebėta, kad tie žmonės, kurie šios bakterijos neturi, rečiau serga skrandžio ir dvylikapirštės žarnos ligomis. Bakterijos sukeliami skrandžio gleivinės pažeidimai ir uždegimai pasireiškia pilvo skausmu, apsunkintu virškinimu, pilvo pūtimu, sunkumo jausmu pavalgius.

Rašyk
Skambink