• Prabangus odos atjauninimas mezoterapijos metodu su CITOCARE preparatais

Prekės kodas: 00018

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Injekcinė mezoterapija  - procedūros atliekamos mikroinjekcijomis suleidžiant įvairius preparatus,  kurie parenkami individualiai. Mezoterapijos indikacijos: plaukų slinkimas ir alopecija, pigmentinės dėmės, odos drėkinimas, priešraukšlinė terapija ir odos stangrinimas, celiulitas ir paodžio riebalų tirpinimas, strijų gydymas.

Procedūrų kursas priklauso nuo sprendžiamos problemos būklės.

Procedūros atliekamos kartą per 1-2 savaites.

Vienos procedūros trukmė 45 - 90 min.

€184.00

Tai visapusiškai veikianti procedūra : stabdo odos senėjimą ir šalina jo priežastis. Mezoterapija yra biologinis odos atjauninimo metodas, reikalaujantis mažiausiai 5 procedūrų, kad oda pastebimai atjaunėtų. Akivaizdus rezultatas matomas vos po pirmos procedūros : oda yra labiau prisotinama drėgmės, pagerėja jos tonusas. Jau po keletos procedūrų, odos atspalvis tampa tolygesnis ir vis labiau švytinti. Odos struktūra atsinaujina, ji tampa elastingesnė ir tvirtesnė. Veidas pastebimai atjaunėja, sumažėja raukšlelių.

Mezoterapijos pagalba galima paveikti gilesnius odos sluoksnius ir netgi paodį, todėl mezoterapija pripažįstama viena iš efektyviausių būdų spręsti tokias problemas kaip: odos senėjimas (jos profilaktika ir gydymas); fotosenėjimas; sausa, atoniška oda; raukšlės; papilkėjusi ,,rūkalių” oda; riebi, porėta oda; praradusi elastingumą bei suglebusi oda; padidėjusi odos pigmentacija; maišeliai po akimis, patamsėję paakiai; dvigubas pagurklis; celiulitas, lokalios riebalų sankaupos; strijos; plaukų slinkimas ( po streso, po chirurginės operacijos, prasidėjusiam po gimdymo, dėl hormonų pokyčių tiek vyram tiek moterims, židininiam plikimui, androgenetiniam ir t.t.);silpni, lūžinėjantys, gyvybingumą praradę plaukai; randai (postaknė, po traumos ir t.t.).

Naudojami preparatai: CitoCare.

Rašyk
Skambink