Procedūros

Lazerinė magnetinė terapija

Statistikos duomenimis visame pasaulyje mažiausiai 37 % suaugusiųjų kenčia nuo lėtinio ar ūminio raumenų ir sąnarių skausmo. Prietaisas pagrįstas infraraudonųjų lazerio spindulių kartu su stipriu magnetiniu lauku neinvaziniu ir steriliu poveikiu į biologinius audinius, biologiškai aktyvius taškus, kraują, odą. Jis skirtas naudoti refleksoterapijoje, artrologijoje, traumatologijoje, otorinolaringologijoje, odontologijoje, dermatologijoje, imunologijoje. Kompleksinis lazerio spindulių ir magnetinio lauko poveikis (iki 100 mm) į biologinius audinius gydo be skausmo ir vaistų: sąnarių, raumenų, atraminio judamojo aparato, trišakio nervo ir tarpšonkaulių nervų, odos susirgimus, artritus, artrozes, radikulitus, liumbago, trofines žaizdas, kaulų lūžius, dantų, ausų ir kitų organų lokalius, ūminius ir lėtinius uždegimus. Lazerio spindulių ir magnetinio lauko poveikis vienu metu į biologinius audinius gali būti taikomas kartu naudojant medikamentus arba kitokias terapijos priemones. Maži gabaritai, nedidelis svoris, paprastas valdymas įgalina naudoti portatyvųjį prietaisą gydymo įstaigose ir namuose individualiai.

€24.00

Skausminių sindromų atveju, jei kartu yra ir patinimas ar kiti blogos kraujo, limfos apytakos reiškiniai, skiriame kombinuotas sroves – pav., kelio, čiurnos, sąnarių raiščių traumas, ar uždegimų su patinimu metu, skiriame kraujotaką gerinančias sroves, o pabaigoje seanso – priešskausmines sroves.

Mobilizuojančios srovės stimuliuoja raumens prisitaikymą krūviams – tinka sporte, darbe, po beveik išgydytos traumos.

Elektroterapija – saugi ir efektyvi priemonė įvairių sąnarių, nervų, raiščių, sausgyslių uždegimų ir traumų atvejais.

€25.00

Ši terapija taikoma ligų profilaktikai, gydymui, reabilitacijai, gyvybinių funkcijų išsaugojimui. Ją naudoja mūsų sportininkai olimpiečiai (pvz., A. Skujytė) ir pasaulio galiūnų čempionas Ž. Savickas. Seansai BEMER aparatu gerina audinių kraujotaką ir aprūpinimą deguonimi, greitina ląstelių atsinaujinimą, turi antiuždegiminį, nuskausminamą poveikį, stiprina imunitetą, gydo miego sutrikimus, depresiją, įvairias odos ligas, tarp jų ir psoriazę, neurodermitą, ilgai negyjančias žaizdas, randus ir kt. Vidinės bioenergijos ir bioelektros svarba žmogaus organizmuiBEMER 3000 terapija nukreipta į medžiagų apykaitos procesų fiziologinį reguliavimą, savigydančių kūno mechanizmų paskatinimą, ir taip pat į regeneracinių sugebėjimų aktyvavimą.

€40.00

Per procedūrą išvalomi sieros kamščiai iš pačių giliausių vidinės ausies ertmių. Procedūra pagerina klausą ir turi detokskuojantį poveikį organizmui.

€26.00

Infuzijų terapija taikoma ir sunkių ligų atveju pvz.: metabolinio sindromo (antsvorio, aukšto kraujospūdžio, širdies, kraujagyslių ligų , padidėjusio cholesterolio), susilpnėjusios kasos funkcijos, kraujotakos sutrikimų (galvos svaigimo, ūžimo ausyse), polineuropatijos, organizmo užrūgštėjimo (oksidacinis stresas).

€59.00

Alergijų gydymas pasitelkus pakopinę autohemoterapiją – tai  medicinos metodas, kuris yra efektyvus gydant įvairius lėtinius susirgimus (odos, sąnarių, sinusų, alerginius, šienligės ir kt.) bei stiprinant imuninės sistemos gynybines galias

Sėkmingi rezultatai pasiekiami suaktyvinant paciento organizmo gydomąsias galias. Organizmas stiprinamas ir gydomasis efektas gaunamas naudojant individualiai parinktus homeopatinius preparatus ampulėmis, kurie yra sumaišomi su mikro kiekiu veninio kraujo, paimto iš paciento procedūros metu. Pirmoje pakopoje vaistai kartu su paciento krauju leidžiami į veną, o tolimesnėse pakopose – injekuojami į raumenis.

€32.00

Biopunktūra – kas tai?

Tai palyginti naujas medicinos gydymo metodas, kurio esmė –  homeopatinio ar kito preparato injekcija į akupunktūrinius taškus, skausmo zonas bei kitus kūno taškus, parinktus pagal klinikinę diagnozę. Dažniausiai naudojami vokiečių HEEL firmos preparatai. Paprastai injekcijos atliekamos paviršiuje – į odą arba po oda akupunktūrinio taško projekcijoje,  “trigeriniuose”, arba skausminguose taškuose. Taip pat preparatai gali būti švirkščiami į sąnarių ar raiščių projekcijų zonas.

Injekuojami vaistai gali būti pagaminti iš vieno medikamento (pvz., Arnica, Echinacea) arba iš keleto skirtingų veiklių medžiagų – augalų, mikroelementų, toksinų ir kt. (pvz., Traumeel, Galium -Heel ir t.t. ). Šie sudėtiniai homeopetiniai preparatai turi tam tikras specifines, terapines charakteristikas. Pavyzdžiui, Traumeel amp. gerai slopina uždegimus, taikomos po trauminiam gydymui, Zeel amp. –  sąnarių ligų (artrozių, artritų atvejais ).

 

€46.00
Rašyk
Skambink