• Ginekologinio patikrinimo programa

Prekės kodas: 00079

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gydytojo ginekologo konsultacija ir ginekologinė apžiūra – konsultacijos metu gydytojas išklausys Jūsų nusiskundimus, o apžiūros metu bus atlikta gimdos kaklelio, gimdos ir gimdos priedų patikra.

€117.00

Gydytojo ginekologo konsultacija ir ginekologinė apžiūra – konsultacijos metu gydytojas išklausys Jūsų nusiskundimus, o apžiūros metu bus atlikta gimdos kaklelio, gimdos ir gimdos priedų patikra.

Ginekologinė echoskopija – ultragarsu bus ištirta gimda ir jos priedai, apžiūrima, ar nėra auglių, cistų, suaugimų, o tyrimo išvadas gydytojas pateiks po ginekologinės apžiūros;

Profilaktinis gimdos kaklelio vėžio tyrimas – per apžiūrą paimamas tepinėlis onkocitologiniam tyrimui, kurio rezultatai aptariami telefonu arba pacientei atvykus pakartotiniam vizitui. Arba makšties bei gimdos kaklelio išskyrų tyrimas (MŠL tepinėlis).

Kolposkopija - tyrimas, kurio metu specialaus prietaiso kolposkopo pagalba apžiūrimas gimdos kaklelis ir makštis. Iš esmės tai yra binokuliarinis mikroskopas su apšvietimu. Tyrimas atliekamas esant pokyčiams gimdos kaklelyje ir  esant neįprastiems tepinėlio rezultatams. Jo metu apžiūrima pakitusi gleivinės vieta. Šios apžiūros metu galima atlikti ir biopsinį tyrimą. Kolposkopinis tyrimas gali būti atliekamas vienas arba kartu su citologiniu tyrimu. Kolposkopas didina vaizdą 8-50 kartų. Šis tyrimo būdas padeda diferencijuoti patologinius pakitimus, anksti diagnozuoti ikinavikinius procesus ir vėžį. Kolposkopijos tikslas yra  rasti Pap tyrimo metu nustatytų atipinių ląstelių šaltinius ir įvertinti pažeistą gimdos kaklelio paviršiaus plotą, kad po to būtų galima planuoti gydymą bei pasirinkti vietą biopsijai. Kolposkopija taip pat yra naudojama nepiktybinėms gimdos kaklelio epitelio būklėms diagnozuoti.

Kada tikrintis pas ginekologą?

• Moteris privalo reguliariai tikrintis pas ginekologą. Tai jai padės išvengi ligų.

• Moteris profilaktiškai pas ginekologą turi apsilankyti vieną kartą per metus. Apžiūros metu ginekologinėje kėdėje tiriami išorinai lyties organai, makštis, gimdos kaklelis, palpuojant įvertinama gimda, kiaušintakiai, kiaušidės, mažasis duobuo.

• Tyrimams dėl infekcijų imami tepinėliai, pasėliai iš makšties ir gimdos kaklelio.

• Labai svarbus yra onkocitologinis gimdos kaklelio tepinėlis. Tai tyrimas dėl gimdos kaklelio vėžio. Moteris atlikdama jį vieną kartą per metus gali išvengti gimdos kaklelio vėžio. Šiuo tyrimu galima diagnozuoti įvairius priešvėžinius gimdos kaklelio pakitimus, kurie gydomi minimaliomis intervencijomis.

• Taip pat atliekama ir kolposkopija – gimdos kaklelio apžiūra optiniu prietaisu.

• Vidinai moters lyties organai (gimda, kiaušidės) apžiūrimi ultragarsu. Atliekama abdominalinė ir vaginalinė echoskopijos. Jos metu galima diagnozuoti gimdos polipus, miomas, kiaušidžių cistas, nėštumą. Patikrinimo metu tiriamos ir krūtys.

Ginekologo konsultacija reikalinga visada kai yra skausmas pilvo apačioje ar strėnų srityje, su mėnesinėmis nesusiję kraujavimai, gausios ar nereguliarios mėnesinės, nesulaulaukus mėnesinių, jaučiant niežulį makštyje ir tarpvietėje, pagausėjus išskyrų, atsiradus nemaloniam jų kvapui.

Rašyk
Skambink