Visos prekės

Galvos skausmo patikrinimo programa reikalinga, jei jaučiate:

  • galvos svaigimą
  • skausmą, aptirpimus
  • skausmus ar raumenų jėgos sumažėjimą kurioje nors  kūno vietoje
  • skonio, uoslės sutrikimus
  • koordinacijos sutrikimus
  • silpnumą, atminties sutrikimus

 

€135.00

Gastroenterologo konsultacija ir viršutinė pilvo aukšto organų echoskopija (VPAE) + neskausminga diagnostika Helicobacter Pylori bakterijai nustatyti.

€140.00

Gydytojo ginekologo konsultacija ir ginekologinė apžiūra – konsultacijos metu gydytojas išklausys Jūsų nusiskundimus, o apžiūros metu bus atlikta gimdos kaklelio, gimdos ir gimdos priedų patikra.

€117.00

Jeigu kamuoja skydliaukės sutrikimai, problemos dėl svorio ar cukrinis diabetas – siūlome prof. habil. dr. endokrinologo Antano Norkaus konsultaciją.

€107.00

Kardiologės konsultaciją + TYRIMUS (širdies ir kaklo kraujagyslių echoskopija, EKG):

  • konsultacija;
  • širdies echoskopija;
  • elektrokardiograma (EKG);
  • kaklo ir kraujagyslių echoskopija.
€140.00

Biocheminės profilaktinės programos – tai kraujo tyrimai, kurie padeda ligas diagnozuoti ankstyvose stadijose, todėl galima laiku užkirsti kelią ligų progresavimui. Programos skirtos vyrams, moterims ir vaikams.

€93.00

Biocheminės profilaktinės programos – tai kraujo tyrimai, kurie padeda ligas diagnozuoti ankstyvose stadijose, todėl galima laiku užkirsti kelią ligų progresavimui.

€78.00

Biocheminės profilaktinės programos – tai kraujo tyrimai, kurie padeda ligas diagnozuoti ankstyvose stadijose, todėl galima laiku užkirsti kelią ligų progresavimui. 

€84.00

Moters profilaktinis patikrinimas, siekiant įvertinti moters bendrą sveikatos būklę, organizmo sistemų veiklą, medžiagų apykaitą, infekcinių, onkologinių ar alerginių rodiklių pakitimus. Anksti nustačius pokyčius galima išvengti lėtinių ligų ar rimtų komplikacijų.

€109.00

Tai greita ir paprasta sveikatos patikrinimo procedūra. Programą sudaro tyrimai, kurie leidžia aptikti dažniausiai pasitaikančius susirgimus Lietuvoje – širdies ir kraujagyslių, onkologines, virškinamojo trakto ligas, įvairias infekcijas bei medžiagų apykaitos sutrikimus. Norime priminti, kad tik maža dalis vyrų susirūpina savo sveikata (~17 proc.), o numojimas ranka į profilaktiką kainuoja itin brangiai – didelės sumos gydymui, įvairios komplikacijos ar pažeidžiamos kelios organų sistemos.

€116.00

Augantis vaikas ar paauglys – pati pažeidžiamiausia grupė, kuomet vienos ar kelių organizmo sistemų sutrikimas gali turėti įtakos tolimesniems augimo ir vystymosi procesams. Vaiko ištyrimo programa – gydytojų sudarytas tyrimų rinkinys, siekiant įvertinti vaiko bendrą sveikatos būklę ir riziką susirgti dažniausiai Lietuvoje pasitaikančiomis ligomis – hormonų, vitaminų ir medžiagų apykaitos sutrikimų sukeltomis ligomis, virškinimo, širdies ir kraujagyslių ligomis.

€105.00

Lazerinė magnetinė terapija

Statistikos duomenimis visame pasaulyje mažiausiai 37 % suaugusiųjų kenčia nuo lėtinio ar ūminio raumenų ir sąnarių skausmo. Prietaisas pagrįstas infraraudonųjų lazerio spindulių kartu su stipriu magnetiniu lauku neinvaziniu ir steriliu poveikiu į biologinius audinius, biologiškai aktyvius taškus, kraują, odą. Jis skirtas naudoti refleksoterapijoje, artrologijoje, traumatologijoje, otorinolaringologijoje, odontologijoje, dermatologijoje, imunologijoje. Kompleksinis lazerio spindulių ir magnetinio lauko poveikis (iki 100 mm) į biologinius audinius gydo be skausmo ir vaistų: sąnarių, raumenų, atraminio judamojo aparato, trišakio nervo ir tarpšonkaulių nervų, odos susirgimus, artritus, artrozes, radikulitus, liumbago, trofines žaizdas, kaulų lūžius, dantų, ausų ir kitų organų lokalius, ūminius ir lėtinius uždegimus. Lazerio spindulių ir magnetinio lauko poveikis vienu metu į biologinius audinius gali būti taikomas kartu naudojant medikamentus arba kitokias terapijos priemones. Maži gabaritai, nedidelis svoris, paprastas valdymas įgalina naudoti portatyvųjį prietaisą gydymo įstaigose ir namuose individualiai.

€24.00
Rašyk
Skambink